projektpraca.eu

kierowca międzynarodowy C+E

24h Recruitment dla DFL TRANSPORT
  • Dodano: 22 marca 2017
  • Ważna do: 29 marca 2017

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy oraz powiększeniem taboru poszukujemy kierowców na trasy Anglia - Francja, EU Oferujemy: ? współpracę w oparciu o umowę o pracę ? wynagrodzenie 1860 EURO netto (8092 PLN) za przepracowany miesiąc ? system pracy do uzgodnienia: 4/1 , 5/1, 6/2, itd. ? dodatkowe premie do 400 euro na miesiąc ? praca na nowym taborze: Mercedes, Scania EURO 6 ? terminowe wypłaty wynagrodzeń (całość do 10 każdego dnia miesiąca) ? w pierwszym miesiącu możliwość wypłat tygodniowych ? dodatkowe prywatne ubezpieczenie Europa ? transport lotniczy do i z pracy ? przestrzeganie norm czasu pracy kierowców ? w ofercie prywatna służba zdrowia dla kierowcy oraz rodziny

Wymagania

Wymagania: ? prawo jazdy kategorii CE + Karta Kierowcy ? świadectwo kwalifikacji zawodowej ? aktualne badania psychologiczne ? aktualne zaświadczenie o niekaralności ? dyspozycyjność ? chęć i motywacja do pracy