projektpraca.eu

Przedstawicie handlowy / project manager

Asterwebpl
  • Dodano: 22 marca 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki: Zarządzanie projektami Klientów zgodnie z wewnętrznymi procesami; realizacja projektów zgodnie z określonym harmonogramem, budżetem oraz poziomem jakości, Pośredni lub bezpośredni wpływ na wyniki sprzedażowe zawarte w celach biznesowych zespołu poprzez realizację odpowiedniej ilości projektów dla Klienta, Koordynacja i zarządzanie realizacją poszczególnych zadań w projektach, Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami, odpowiedzialność za zadowolenie i oczekiwany poziom satysfakcji klienta (wg przyjętych mierników satysfakcji oraz ich pożądanego poziomu realizacji), Obsługa wskazanych Klientów przy projektach o charakterze IT, Obsługa poszczególnych zleceń przesłanych przez Klienta.

Wymagania

Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami (zwłaszcza projektami interaktywnymi - w tym budowa stron www, stron mobilnych, aplikacji social media) w agencji interaktywnej lub po stronie Klienta, Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie - wielozadaniowość, Umiejętność tworzenia szczegółowych planów projektowych, harmonogramów Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientami, zdolność budowania trwałych i pozytywnych relacji z Klientem,