projektpraca.eu

Referent w dziale prawnym

PCWO
  • Dodano: 21 marca 2017
  • Ważna do: 02 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY: ?pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole, ?atrakcyjne warunki zatrudnienie ?szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych. ?pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych (dieta, karnety na siłownię)

Wymagania

WYMAGANIA: ?Wykształcenie prawnicze (w trakcie studiów lub po studiach) ?Dobra znajomość programów pakietu MS Office ? Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań ?Doświadczenia na podobnym stanowisku ?Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność ?Wysoka kultura osobista i miła aparycja Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko referent w dziale prawnym" Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).?