projektpraca.eu

Opiekunka do Pani, okolice Augsburga, Niemcy

EuropaJob
  • Dodano: 21 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy ? Niemcy, okolice Augsburga Poszukujemy opiekunki do 91-letniej Pani. Podopieczna potrzebuje pomocy z powodu słabości spowodowanej wiekiem, a także upadkiem jakiego doświadczyła. Pani jest osobą, która dużo leży, ale także jest w stanie poruszać się przy pomocy rollatora, na dłuższe spacery konieczny wózek. Seniorka cierpi na inkontynencię, umysłowo jest sprawna. Do podopiecznej raz dziennie przychodzi pielęgniarka. Na miejscu możliwy dostęp do internetu Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego. Zlecenie od 30.03 na dwa miesiące.