projektpraca.eu

Kwiaty szklarniowe

Agencja Pracy FIDESS
  • Dodano: 21 marca 2017
  • Ważna do: 02 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy FIDESS (KRAZ: 10850, KVK: 61000744). Oferujemy Państwu pracę tymczasową na terenie Holandii: Stanowisko: Pracownik fizyczny na szklarni Praca w Holandii w okolicach Lelystad / Zwolle. Praca na szklarni przy kwiatach (pakowanie, sortowanie, układanie, składanie zamówień, odchwaszczanie, pielęgnacja, obrywanie liści itp.). Praca w grupach. Możliwa praca w weekendy oraz nadgodziny. Nadgodziny płatne dodatkowo wg CAO. Doświadczenie nie jest wymagane. Osoba na miejscu zostaje przeszkolona do pracy. Dodatkowych szczegółów oferty udzielamy kandydatom którzy zakwalifikują się do procesu rekrutacji. Najbliższe terminy wyjazdów do pracy: 26.03.2017, 02.04.2017 Uwaga! Parom i grupom nie gwarantujemy wspólnego wyjazdu ani wspólnej pracy! Wymagania: - chęć i motywacja do pracy - dyspozycyjność do pracy na min. 2/3 miesięcy - osoby delikatne i sprawnie manualnie Mile widziane (ALE NIE WYMAGANE): - znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego w stopniu komunikatywnym - prawo jazdy kategorii B - osoby aktualnie znajdujące się za granicą mogące zmienić miejsce zakwaterowania w okolice pracy Oferujemy: - legalną prace u sprawdzonego pracodawcy - zakwaterowanie na terenie Holandii - bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii (służbowy samochód lub rower) - opiekę polskiego koordynatora za granicą - organizację i rezerwację transportu z miejsca zamieszkania za granicę - ubezpieczenie - stawkę godzinową gwarantowaną, zgodną z holenderskim kodeksem pracy i CAO - legalne zatrudnienie na terenie Holandii (świadczenia socjalne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.) - szczegółową prezentację warunków zatrudnienia Rekrutacja: Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania, prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@fidess.pl w temacie prosimy wpisać: prac.szklarniowy.17P62 Wszystkim kandydatom nadsyłającym aplikacje dziękujemy, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Z kandydatami kontaktujemy się do 2 tygodni po złożeniu aplikacji.

Wymagania

- chęć i motywacja do pracy - dyspozycyjność do pracy na min. 2/3 miesięcy - osoby delikatne i sprawnie manualnie