projektpraca.eu

Operator CNC

Agencja Pracy FIDESS
  • Dodano: 21 marca 2017
  • Ważna do: 02 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy FIDESS (KRAZ: 10850, KVK: 61000744). Oferujemy Państwu pracę tymczasową na terenie Holandii: Stanowisko: Operator CNC Praca w Holandii w rejonie miejscowości Dronten / Kampen. Średnia norma tygodniowa pracy wynosi 45h. Praca stała (możliwość podpisania kontraktu bezpośrednio na warunkach holenderskich po okresie próbnym). Praca pod układem zbiorowym CAO. Dodatkowych szczegółów oferty udzielamy kandydatom którzy zakwalifikują się do procesu rekrutacji. Uwaga! Najbliższe terminy wyjazdów do pracy: 26.03.2017. Wymagania: - doświadczenie w pracy jako operator CNC - znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym Mile widziane: - prawo jazdy kat.B - osoby aktualnie znajdujące się za granicą mogące zmienić miejsce zamieszkania Oferujemy: - legalną prace u sprawdzonego pracodawcy - stałe zatrudnienie i stałe godziny pracy - zakwaterowanie na terenie Holandii - bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii (służbowy samochód lub rower) - opiekę polskiego koordynatora za granicą - organizację i rezerwację transportu z miejsca zamieszkania za granicę - ubezpieczenie - stawkę godzinową gwarantowaną, zgodną z holenderskim kodeksem pracy i CAO - ?11,46 brutto/h - legalne zatrudnienie na terenie Holandii (świadczenia socjalne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.) - szczegółową prezentację warunków zatrudnienia Rekrutacja: Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania, prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@fidess.pl w temacie prosimy wpisać: operator.CNC.17P62 Wszystkim kandydatom nadsyłającym aplikacje dziękujemy, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Z kandydatami kontaktujemy się do 2 tygodni po złożeniu aplikacji.

Wymagania

- doświadczenie w pracy jako operator CNC - znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym