projektpraca.eu

Praca na wakacje - 2 / 3 miesiące - Holandia

Agencja Pracy FIDESS
  • Dodano: 21 marca 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy FIDESS (KRAZ: 10850, KVK: 61000744). Oferujemy Państwu pracę tymczasową na terenie Holandii: Stanowisko: Pracownik wakacyjny Praca w Holandii w okolicach Lelystad / Zwolle. Zakres obowiązków obejmuje różne proste prace w sektorze zielonym (na szklarni / hali) lub sektorze produkcyjnym (na hali / magazynie). Praca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zakres obowiązków obejmuje proste prace, m.in.: - obsługa maszyn do sadzenia roślin, - pakowanie, - układanie (np. skrzynek, kartonów), - sortowanie / segregowanie różnych towarów, - wykonywanie prostych czynności przy obsłudze linii produkcyjnych, - układanie zamówień wg. listy, - kontrola jakości, - sortowanie kwiatów i cebulek kwiatowych, - robienie bukietów, - pakowanie kwiatów, - pakowanie warzyw i owoców, - plewienie, - układanie zamówień na hali/szklarni. Praca w grupach. Możliwa praca w weekendy oraz nadgodziny. Nadgodziny płatne dodatkowo wg kodeksu CAO. Dodatkowych szczegółów oferty udzielamy kandydatom którzy zakwalifikują się do procesu rekrutacji. Doświadczenie nie jest wymagane! Osoba na miejscu zostaje przeszkolona i przyuczona na danym stanowisku pracy. Uwaga! Prowadzimy rekrutacje na wyjazdy wakacyjne - w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu. Dokładną datę wyjazdu ustalimy dogodną dla kandydata. Możliwe są wyjazdy w parach / grupach - aczkolwiek nie gwarantujemy mieszkania w jednym pokoju (możliwe mieszkanie w pokojach/domkach obok siebie). Wymagania: - motywacja do pracy - osoby chętne do zdobywania nowych doświadczeń - dyspozycyjność do pracy na okres minimum 2/3 m-cy Mile widziane: - osoby szukające pracy na okres wakacyjny 2/3 miesiące (np. uczniowie, studenci) - osoby posiadające kartę ISIC (więcej informacji można znaleźć w internecie lub bezpośrednio u nas przed wyjazdem) - osoby nie posiadające doświadczenia zawodowego - prawo jazdy kat.B lub język angielski na poziomie komunikatywnym Oferujemy: - legalną prace u sprawdzonego pracodawcy - zakwaterowanie na terenie Holandii - bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii (służbowy samochód lub rower) - opiekę polskiego koordynatora za granicą - organizację i rezerwację transportu z miejsca zamieszkania za granicę - ubezpieczenie - stawkę godzinową gwarantowaną, zgodną z holenderskim kodeksem pracy i CAO - legalne zatrudnienie na terenie Holandii (świadczenia socjalne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.) - szczegółową prezentację warunków zatrudnienia Rekrutacja: Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania, prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@fidess.pl w temacie prosimy wpisać:praca.na.wakacje.17P62 Wszystkim kandydatom nadsyłającym aplikacje dziękujemy, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Z kandydatami kontaktujemy się do 2 tygodni po złożeniu aplikacji.

Wymagania

- motywacja do pracy - osoby chętne do zdobywania nowych doświadczeń - dyspozycyjność do pracy na okres minimum 2/3 m-cy