projektpraca.eu

Doradca Sprzedaży - Kielce

H&M Hennes & Mauritz
  • Dodano: 21 marca 2017
  • Ważna do: 26 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Jako część naszego zespołu Doradców sprzedaży, lubisz być w ruchu i zajmować się wieloma rzeczami na raz. Jesteś pozytywną osobą o przyjaznym usposobieniu i fantastycznym wyczuciu stylu. Masz świetne zdolności organizacyjne i lubisz pracować w grupie równie towarzyskich i zakręconych na punkcie mody ludzi, jak Ty. Możemy Ci zaoferować: ? Umowę o pracę, ? Elastyczne godziny pracy, ? Szkolenia wewnętrzne, ? Możliwość udziału w wewnętrznym programie rozwoju pracowników, ? Rabat pracowniczy, ? Ubezpieczenie zdrowotne, ? Ubezpieczenie na życie, ? Szeroką ofertę sportową, ? Program lojalnościowy dla pracowników z długim stażem. APLIKUJ TERAZ, ZACZNIJ PRACĘ W SWOIM STYLU!

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli: ? Potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta. A dodatkowo: ? Potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole, ? Lubisz szybkie tempo pracy, ? W kontaktach z innymi jesteś szczery i otwarty, ? Wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy).