projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży w sklepie internetowym

?Midas? Nowiny k. Kielc
  • Dodano: 21 marca 2017
  • Ważna do: 30 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego do obsługi sklepu internetowego. Oferujemy samodzielną, kreatywną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego, przyjazną i motywującą atmosferę pracy. Oczekujemy kompleksowej obsługi sprzedaży w anglojęzycznym sklepie internetowym oraz innych portalach sprzedażowych, nienagannych standardów obsługi Klientów, umiejętności redagowania i tłumaczenia tekstów na język angielski.

Wymagania

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Doświadczenie handlowe Znajomość funkcjonowania Allegro, eBay, Amazon Doświadczenie w pracy na oprogramowaniu handlowo-magazynowym oraz Microsoft Office Otwartość na nowe wyzwania oraz twórcze podejście do stawianych zadań