projektpraca.eu

Młodszy Specjalista ds. Funduszy Europejskich

EKOINNOWATOR Sp. zo.o.
  • Dodano: 20 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: 1. Analiza i ocena projektów inwestycyjnych, miękkich lub badawczo-rozwojowych pod kątem możliwości dofinansowania w ramach funduszy UE. 2. Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych o dotacje UE zgodnie z wytycznymi konkursów (wnioski o dofinansowanie, biznes plany, harmonogramy inwestycji). 3. Rozliczanie projektów UE (przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, aneksów, monitorowanie stopnia realizacji i wskaźników projektu). 4. Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu, analiza wytycznych i regulacji prawnych dotyczących funduszy.

Wymagania

Wymagania: 1. Mile widziani studenci ostatniego roku kierunku finanse, rachunkowość, ekonomia, matematyka zarządzanie lub pokrewne, 2. Ogólna znajomość zasad księgowych, bilansu oraz rachunku wyników, 3. Znajomość obsługi programów Word i Excel w tym formatowania dużych dokumentów WORD, umiejętność posługiwania się formułami w EXCEL i tworzenia wykresów. 4. Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność. 5. Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów. 6. Wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki. 7. Czynne prawo jazdy, 8. Wiedza (lub umiejętność wyszukiwania informacji) w zakresie możliwych źródeł pozyskiwania środków unijnych EKOINNOWATOR Sp. z o.o. oferuje zatrudnionej osobie pracę na następujących warunkach: 1. W okresie próbnym 1 miesięcznym na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. 2. Po okresie próbnym i zdanym egzaminie wstępnym staż lub umowa o pracę. 3. Naukę pisania biznes planów, studiów wykonalności, wniosków o dotacje w oparciu o 13 letnie doświadczenie specjalistów, 4. Współpracę z doświadczonymi analitykami finansowymi, Osoby zainteresowane opisanym stanowiskiem oraz spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego CV wraz z Listem Motywacyjnym, w tytule maila podając nr ref.: EKO/SPEC/02/03/2017. Prosimy o uważne przeczytanie wytycznych w niniejszym ogłoszeniu i zastosowanie się do nich takie umiejętności są niezbędne na stanowisku pracy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.