projektpraca.eu

Programista C#

GearCode sp. z o.o.
  • Dodano: 20 marca 2017
  • Ważna do: 16 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Zadania: - Tworzenie oraz rozwój oprogramowania biznesowego - Analiza potrzeb biznesowych oraz projektowanie odpowiednich rozwiązań - Przygotowanie dokumentacji technicznej - Wdrażanie i implementacja aplikacji biznesowych - Bezpośredni kontakt z klientem polskim i zagranicznym Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę - Elastyczną formę zatrudnienia ? B2B lub umowa o pracę - Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla dużej polskiej firmy - Możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw - Wsparcie ze strony doświadczonych kolegów - Jesteśmy otwarci na rozmowę o innych oczekiwaniach odnośnie warunków zatrudnienia

Wymagania

- Znajomość środowiska Visual Studio i .NET - Umiejętność programowania w języku C# - Znajomość języka SQL oraz podstaw pracy z relacyjnymi bazami danych - Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów - Mile widziana znajomość technologii DevExpress oraz wiedza z zakresu ORM (NHibernate)