projektpraca.eu

Projektant

ZPUE
  • Dodano: 20 marca 2017
  • Ważna do: 14 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Renomowany producent urządzeń elektroenergetycznych ZPUE S.A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Dział Projektów i Dokumentacji Miejsce pracy: Włoszczowa Obowiązki: -Projektowanie rozdzielnic i aparatury elektrycznej -Nadzór nad terminową realizacją zleceń; -Uzgadnianie z klientami i biurami projektów szczegółów technicznych dotyczących wykonywanej dokumentacji. -dbanie o rozwój nowych produktów/usługi przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i techniki Oferujemy: ? Umowę o pracę; ? Stabilność zatrudnienia; ? Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji; Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Oferty prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@zpue.pl Prosimy o dopisanie klauzuli:,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.VIII. 1997 r. o ochronie danych osobowych? (Dz. U. Nr 133, poz. 833).

Wymagania

Wymagania: -Wykształcenie wyższe (kierunek: elektrotechnika) -Wiedza z zakresu budowy i zasady działania urządzeń elektrycznych; -Znajomość obsługi programów graficznych AUTO CAD lub równoważnych; -Dobra znajomość rysunku technicznego; -Znajomość języka obcego - niemieckiego lub angielskiego; -Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, chęć własnego rozwoju.