projektpraca.eu

Pracownik administracji / biurowy

APT CRAFTS
  • Dodano: 20 marca 2017
  • Ważna do: 30 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia CRAFTS dla swojego Klienta, który od ponad 20 lat prowadzi działalność w branży produkcyjnej (produkcja opakowań na żywność), poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik administracji/ pracownik biurowy Miejsce pracy : Nowiny k. Kielc Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i analizę dokumentów produkcyjnych oraz magazynowych firmy. Oferujemy: ?stałą pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej (08:00-16:00), ?wynagrodzenie miesięczne z możliwością uzyskania dodatkowych premii, ?na start zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę), ?odpowiednie przygotowanie do pracy dzięki szkoleniu wdrażającemu, ?przyjazną atmosferę współpracy w zespole.

Wymagania

Wymagania: ?wykształcenie wyższe, kierunek: ekonomia lub pokrewne, ?mile widziane, ale nie wymagane doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku, ?dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, ?dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, ?obsługa komputera.