projektpraca.eu

Doradca do zespołu sprzedażowego PLUS i Cyfrowego Polsatu

Bpo Center Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 16 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

OPIS OBOWIĄZKÓW: - Profesjonalna obsługa Klienta w oparciu o funkcjonujące standardy - Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych - Budowanie długotrwałych relacji i zapewnianie obsługi po sprzedażowej KlientomOFERUJEMY: -Możliwość awansu - Stabilne warunki zatrudnienia - Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedażowych - Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji PROSIMY o aplikowanie WYŁĄCZNIE osoby poważne, sumienne, odpowiedzialne i zdecydowane na Ogromną Dawkę Nauki również w formie samokształcenia (zwłaszcza osoby beż doświadczenia w branży).

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie - Wymagane doświadczenie w pracy w branży TELEKOMUNIKACYJNEJ preferowane doświadczenie w Plusie i Cyfrowym Polsacie - Dodatkowym atutem będzie znajomość branży telekomunikacyjnej i TV sat - Umiejętność SZYBKIEGO UCZENIA SIĘ - Umiejętność PRACY POD PRESJĄ CZASU - Wysoka dyspozycyjność i zaangażowanie.