projektpraca.eu

Praca dla Szkoły Językowej_Umawianie Spotkań

CallAndMore
  • Dodano: 16 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Witamy w Naszym Biurze, Prowadzimy telefoniczne rozmowy handlowe z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi w oparciu o dni otwarte realizowane dla Największej Szkoły Językowej w Polsce - SPEAKUP:) CO GWARANTUJEMY: - GWARANCJĘ PODSTAWY - KOMFORTOWE I NOWOCZESNE STANOWISKA PRACY - PARTNERSKIE RELACJE - PROFESJONALNĄ ATMOSFERĘ - BONUSY FINANSOWE I NAGRODY RZECZOWE

Wymagania

JAK PŁACIMY? 3-składnikowy system płacowy: - Gwarantowana, stała podstawa - Prowizja od sprzedaży - bonus finansowy, co miesiąc! - Dodatkowe premie ? na nieplanowane wydatki :) - MAMY BLISKO DO FAST-FOODA, BIEDRONKI, DROGERII I KIOSKU RUCHU - PRACA OD PON DO PT, 8:30-16:30 , jedna sobota czyli WOLNE WEEKENDY ! - Po okresie próbnym UMOWA O PRACĘ Potrzebujesz więcej informacji, żeby się przekonać? Przyjdź i przy kawie porozmawiajmy o współpracy. Poznaj nas!