Szklarnia z papryką- Holandia - stała ilość godzin - wysokie wynagrodzenie

Axidus International Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 marca 2017
  • Ważna do: 29 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Naszą uczciwość i legalność potwierdza nadany certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ 8517 Dla naszego holenderskiego partnera agencji Axidus BV zatrudnimy osoby (pojedynczo lub w parach) do pracy w charakterze pracownika szklarni z papryką. Praca polega na zrywaniu papryki szklarniowej, podcinaniu liści, pielęgnacji pędów, oraz dodatkowych pracach porządkowych. Stawka 9,43e/h. OFERUJEMY ? stałe zatrudnienie u jednego pracodawcy ze stałą liczbą godzin ? umowę o pracę podpisywaną na warunkach holenderskich ? zakwaterowanie blisko miejsca pracy ? atrakcyjną stawkę: 9,43 e/h ? zorganizowany wyjazd do Holandii ? pełną opiekę koordynatorów podczas pobytu ? ubezpieczenie

Wymagania

WYMAGAMY: ? dyspozycyjności na minimum 3 miesiące ? odpowiedzialność w wykonywaniu zadań ? dokładności i precyzji podczas pracy ? chęci do wykonywania prac szklarniowych