projektpraca.eu

Praca w Holandii-od zaraz! Kobiety, Mężczyźni, Pary!

Axidus International Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 marca 2017
  • Ważna do: 29 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Axidus (numer certyfikatu Kraz 8517), dla swojego zagranicznego klienta przeprowadza rekrutację na stanowisko pracownika produkcji. Rodzaj pracy: prosta praca przy sortowaniu i pakowaniu produktu (owoce, warzywa) zgodnie z wytycznymi, na podległym magazynie. Do obowiązków kandydata należy sortowanie, pakowanie, oraz sprawdzanie jakości produktu. Oferujemy: - legalne zatrudnienie oparte o umowę o pracę na warunkach Holenderskich (umowa podpisywana przed wyjazdem) - zorganizowany przejazd z Polski do Holandii komfortowymi busami - możliwość nawiązania długotrwałej współpracy (minimalny okres pobytu to 3 miesiące) - komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (tv wifi w cenie czynszu) - możliwość pracy nadgodzinowej - przewidywane zarobki netto na rękę: 250E po 40h + nadgodziny -szkolenie wstępne przed podjęciem pracy (nie wymagamy doświadczenia) Jak aplikować? Prosimy o aplikowanie wysyłając CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny z biurem rekrutacji Informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Wymagania

Oczekujemy: - dyspozycyjności od zaraz ( na okres minimum 3 miesięcy pracy) - elastyczności, gotowości do pracy w zmiennych godzinach na różnych stanowiskach - odpowiedzialności i sumienności