projektpraca.eu

Grafik

CopyNet
  • Dodano: 15 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce Oferujemy: ? stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę ? ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole ? możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: e-mail: rekrutacja@copynet.pl

Wymagania

Wymagania: ? doświadczenie w projektowaniu materiałów wykorzystywanych w druku i Internecie ? biegła obsługa programów graficznych: Corel, Adobe Photoshop marketingowe ? mile ? umiejętności opracowania tekstów do materiałów firmowych typu: foldery, prasa firmowa, etc. ? umiejętności przygotowywania materiałów do druku ? kreatywność i oryginalność pomysłów ? znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym: kompozycja, wyczucie koloru, typografia, umiejętność łączenia w projektach atrybutów estetycznych i aspektów komunikacyjnych ? samodzielność, dokładność i terminowość w realizacji zadań ? umiejętność pracy w zespole ? mile widziane portfolio własnych projektów graficznych