projektpraca.eu

KIEROWCA kat. B - KIELCE

Iglotex
  • Dodano: 15 marca 2017
  • Ważna do: 16 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) - do wynagrodzenia możliwość comiesięcznej premii - jednodniowe trasy - możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej - możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie Główne zadania na stanowisku: ?terminowa dostawa towaru na powierzonym terenie ?sprawne i rzetelne załadowanie i rozładowanie towaru ?prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji

Wymagania

Nasze oczekiwania: - czynne prawo jazdy kat. B - dobra znajomość topografii miasta i regionu - książeczka sanitarno-epidemiologiczna - doświadczenie na podobnym stanowisku Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem linku rekrutacyjnego (poprzez skopiowanie i wklejenie go do przeglądarki): https://goo.gl/5UDEOU