projektpraca.eu

Specjalista ds. ofertyzacji

PRMI PROMONTIN Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

rejestracja zapytań ofertowych w systemie, kontakt z klientem na etapie przygotowania oferty, sporządzanie kosztorysu zadania wg. wzoru, przygotowanie zapytań ofertowych do wyceny materiałów, analiza otrzymanych ofert , analiza dokumentacji przetargowej, przygotowanie ofert. Zapewniamy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w złożonych i ciekawych projektach, możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w dodatkowych kursach i szkoleniach - kurs j. obcego, sesje z coachem w zakresie umiejętności miękkich.

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne, umiejętności do wykonywania w/w zadań, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem, znajomość pakietu Microsoft Office - szczególnie Excel, komunikatywność, dobra organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole , wysoka kultura osobista, prawo jazdy kat. B