PRACA W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA/Konsultant Plusa i Cyfrowego Polsatu

CallAndMore
  • Dodano: 13 marca 2017
  • Ważna do: 26 marca 2017

Opis stanowiska pracy

W związku z poszerzeniem Działu Obsługi Klienta Call&More Sp. z .o.o. zaprasza do wzięcia udziału w procesie rekrutacji! Aktualnie poszukujemy nowych osób do jednego z naszych oddziałów w Kielcach na stanowisko: Doradcy klienta ? Projekt wsparcia i utrzymania klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu Współpracujemy z osobami w każdym wieku, każdy tutaj znajdzie swoje miejsce. Zakres obowiązków: - Obsługa obecnego klienta Plusa oraz Cyfrowego Polsatu - Prezentacja zasad nowej promocji

Wymagania

Wymagania: - Komunikatywność, - Chęć i motywacja do pracy, - Dyspozycyjność w wymiarze od pon. ?pt. między godz. 8:30 -16:30 (+jedna sobota w miesiącu od 09:00-15:00) Gwarancja: - Stałego zatrudnienia - Gwarantowanej podstawy oraz comiesięcznej premii - Umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę) - Wynagrodzenie zawsze na czas - Profesjonalne szkolenie z wymaganych procedur - Elastyczny grafik pracy - Dobrą atmosferę oraz wsparcie kierowników projektów Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami w ciągu 24 h.