projektpraca.eu

APLIKANT/PRAWNIK

PCWO
  • Dodano: 12 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Kancelaria odszkodowawcza poszukuje APLIKANTÓW/ PRAWNIKÓW, RADCÓW PRAWNYCH, osób ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, które pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej Kancelarii. OFERUJEMY: pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole, atrakcyjne warunki zatrudnienia szansę na rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko aplikant/prawnik".

Wymagania

WYMAGANIA: - Wymagane wykształcenie prawnicze - Mile widziana aplikacja radcowka lub adwokacka - Dobra znajomość programów pakietu MS Office - Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność - Wysoka kultura osobista i miła aparycja