projektpraca.eu

Pomocnik Blacharza - Zbrojarz

Toyota & Lexus Romanowski
  • Dodano: 10 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Toyota & Lexus Romanowski Kielce ul. Radomska 168 Autoryzowany Dealer Toyoty od roku 1992 oraz Dealer Lexus od roku 2006 Lider Sprzedaży marki Toyota na rynkach radomskim, świętokrzyskim i małopolskim Poszukuje osoby na stanowisko: Pomocnik Blacharza - Zbrojarz Do obowiązków kandydata będzie należało m.in.: -rozbrojenie pojazdów po szkodach komunikacyjnych do oględzin -przygotowanie samochodów po szkodach komunikacyjnych do naprawy blacharskiej Oferujemy -Umowę o pracę -Niezbędne narzędzia do pracy -Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy -Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe -Bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, wsparcie współpracowników i przełożonego -Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych ? radomskim, świętokrzyskim i małopolskim Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy praca@toyota.kielce.pl lub bezpośrednio w siedzibie Firmy: Kielce, ul. Radomska 168. Telefon: 536 355 909 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASO MR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)?. Informujemy, że Administratorem danych jest ASO MR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu przy ul. Kielecka 68/70. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

Czego oczekujemy: -wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne -minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku -znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów, -zaangażowanie w powierzone zadania, -prawo jazdy kategorii B. -predyspozycje do współpracy w zespole