projektpraca.eu

Kierownik Działu Handlowego

APR System
  • Dodano: 10 marca 2017
  • Ważna do: 24 marca 2017

Opis stanowiska pracy

? koordynowanie prac działu handlowego ? Sporządzanie i analiza raportów sprzedaży oraz pracy działu ? Monitorowanie działań konkurencji ? Pozyskiwanie nowych rynków zbytu ? Kontrola zawieranych umów ? Nieustanna dbałość o rozwój sprzedaży ? Pozyskiwanie nowych klientów ? Utrzymywanie prawidłowych relacji z kluczowymi klientami ? Realizacja powierzonych planów sprzedażowych ? Nadzór, kontrola i doskonalenie ogółu pracy związanej z zajmowanym stanowiskiem, ? Podnoszenie jakości realizowanych zadań ? Prowadzenie prezentacji handlowych ? Udział w targach, konferencjach OFERUJEMY ? Umowę o pracę ? Stabilne warunki zatrudnienia ? Możliwość rozwoju zawodowego ? Możliwość samorealizacji ? Narzędzia niezbędne do pracy ? Atrakcyjne warunki wynagrodzenia ? Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych osiągnięć techniki ? Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku

Wymagania

? Minimum 3 letnie doświadczenie ? Umiejętności negocjacyjne i handlowe ? Umiejętność pracy w zespole ? Umiejętność skutecznego planowania ? Umiejętność logicznego myślenia ? Umiejętność zarządzania czasem ? Prawo jazdy kat. B ? Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym