Szkolenie "Praktyczna księgowość". Gwarancja zatrudnienia! UMOWA O PRACĘ!

Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 marca 2017
  • Ważna do: 19 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Szkolenie "Praktyczna księgowość" to propozycja skierowana do osób bezrobotnych, które w krótkim czasie chcą zdobyć nowy zawód. NOWA EDYCJA JUŻ 19 KWIETNIA! Szkolenie trwa 156 godzin. Zajęcia dzielą się na dwie części: wykłady teoretyczne, prowadzone przez doradców podatkowych, kadrowych i prawników, oraz zajęcia praktyczne, prowadzone przez księgowych. Zajęcia obejmują pracę w programach księgowych takich jak Symfonia i Płatnik. Zawierają następującą tematykę: Prawo w działalności gospodarczej ? 24 godz. Podatek dochodowy w małym przedsiębiorstwie ? 32 godz. Ewidencje w podatku dochodowym od osób fizycznych ? 16 godz. Podatek VAT ? 40 godz. Kodeks karno- skarbowy ? 8 godz. Elementy prawa pracy ? 16 godz. Ubezpieczenia społeczne ? 16 godz. Szkolenie zakończone jest egzaminem. Uzyskanie pozytywnego wyniku to gwarancja trzymiesięcznego zatrudnienia w Biurze Rachunkowym BIUREX (umowa o pracę!). Najlepsi zostają z nami na stałe! Szkolenie finansowane jest z urzędu pracy. Więcej informacji: http://www.taxmania.pl/strona/szkolenie-praktyczna-ksiegowosc-8 Zapraszamy do zapisów!

Wymagania

brak