projektpraca.eu

Specjalista w Dziale Ekonomicznym.

EKOINNOWATOR Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

EKOINNOWATOR Sp. z o.o. spółka doradcza poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty w Dziale Ekonomicznym. Opis stanowiska: -Analiza i ocena projektów inwestycyjnych lub badawczo-rozwojowych pod kątem możliwości dofinansowania w ramach funduszy UE. -Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych o dotacje UE zgodnie z wytycznymi konkursów (wnioski o dofinansowanie, biznes plany, harmonogramy inwestycji). -Rozliczanie projektów UE (przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, aneksów, monitorowanie stopnia realizacji i wskaźników projektu). -Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu, analiza wytycznych i regulacji prawnych dotyczących funduszy. EKOINNOWATOR Sp. z o.o. oferuje zatrudnionej osobie pracę na następujących warunkach: 1. W okresie próbnym 3 miesięcznym na umowę zlecenie lub umowę o dzieło z wynagrodzeniem w skład którego wchodzi: a) ryczałt uzależniony od kwalifikacji i doświadczenia, b) atrakcyjnym systemem premiowym, 2. Po okresie próbnym lub zdanym egzaminie wstępnym umowa o pracę. 3. Istnieje także możliwość objęcia udziałów i stanowiska członka zarządu oraz rozwoju własnego działu. Osoby zainteresowane opisanym stanowiskiem oraz spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego CV wraz z Listem Motywacyjnym, w tytule maila podając nr ref.: EKO/KONS/01/03/2017. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Korespondencję prosimy przesłać ma adres: rekrutacja.ekoinnowator@gmail.com Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji: (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)?.

Wymagania

Wymagania: -Minimum roczne doświadczenie z zakresu przygotowania i rozliczania projektów finansowanych ze środków unijnych (preferowane doświadczenie w projektach inwestycyjnych/B+R realizowanych w ramach RPO, POIG/POIR lub EFS). -Znajomość obsługi programów Word i Excel -Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność. -Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów. -Wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki. -Czynne prawo jazdy,