projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży i reklamy

Radio eM Kielce
  • Dodano: 07 marca 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych Aktywna sprzedaż kampanii reklamowych Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych Planowanie, opracowywanie i monitorowanie kampanii reklamowych

Wymagania

Oczekujemy: doświadczenia na podobnym stanowisku dobrej znajomości pakietu MS Office odpowiedzialności, samodzielności, inicjatywy w realizowaniu powierzonych zadań łatwości w nawiązywaniu kontaktów wysokiej kultury osobistej, orientacji na klienta prawo jazdy kat. B oraz znajomość rynku mediów będą dodatkowymi atutami Oferujemy: umowę o pracę atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od efektów pracy samodzielność w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych pracę w młodym, dynamicznym zespole i pyszną kawę każdego poranka Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez Radio eM Kielce.