projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny Play - od 13zł/h

Telbridge
  • Dodano: 28 lutego 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Konsultant Telefoniczny Play Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49 IIIp. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta, udzielanie informacji o produktach i sprzedaż. W zamian oferujemy: #stawkę 13 zł/h oraz atrakcyjną premię, której wysokość będzie uzależniona od wyników Twojej pracy #elastyczny grafik ? sam ustalasz godziny w jakich pracujesz #profesjonalne szkolenie wstępne #przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów z zespołu #szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń #Posiadasz doświadczenie w branży call center? Zapłacimy Ci za to! aż 300 zł bonusu powitalnego! Chcesz otrzymać nie 300 a 600 zł? Przyjdź do nas z swoim znajomym! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail. Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym!

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie: #pozytywnego nastawienia i zaangażowania w wykonywane obowiązki #wykształcenia min. średniego #podstawowej znajomości obsługi komputera