projektpraca.eu

!! TECHNIK PRODUKCJI ROLET !! Warsztat w Masłowie Pierwszym

Alutechnika Serwis Producent z branży rolet
  • Dodano: 24 lutego 2017
  • Ważna do: 10 marca 2017

Opis stanowiska pracy

TAK to jest praca dla Ciebie! Firma specjalizująca się w produkcji i montażu rolet zewnętrznych, roletek materiałowych, markiz, żaluzji, wertikali, bram i innych produktów osłonowych poszukuje kandydatów na techników - praca polega na lekkiej, dosyć precyzyjnej pracy w warsztacie produkcyjnym mieszczącym się w Masłowie. Chętnych zaprosimy na bardzo konkretne, dwuetapowe rozmowy kwalifikacyjne: krótszą ustną i decydującą praktyczną. Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o niewielkiej rotacji pracowniczej. Naukę poszczególnych wyznań w zakresie techniki bierzemy na siebie.

Wymagania

Osoby nie posiadające doświadczenia uspokoimy informacją, że bardziej zależy nam na realnych predyspozycjach do wykonywania pracy technicznej i szczerych chęciach do pracy niż na doświadczeniu. Preferujemy absolwentów szkół technicznych, jednak nie jest to decydujący warunek przyjęcia do pracy.