projektpraca.eu

Specjalista ds. Zakupów

Firma Quickpack Polska Sp z o.o.
  • Dodano: 24 lutego 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Firma Quickpack Polska Sp z o.o. zatrudni: Specjalistę ds. Zakupów Praca w Jędrzejowie Opis stanowiska: -Ścisła współpraca z Managerem Działu Zakupów oraz z Zespołem Zarządzającym, -Kontakty z dostawcami w kraju i za granicą, -Przygotowywanie zestawień, raportów , analiz , sprawozdań , zapytań ofertowych oraz administracja dokumentacji zakupowej -Pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i za granicą Oferujemy: -Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, -Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole, -Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń, -Możliwość podnoszenia kwalifikacji. Podania oraz CV prosimy kierować na adres: Quickpack Polska Sp. z o.o. Ul. Przemysłowa 47, 28-300 Jędrzejów lub adres e-mail: quickpack@quickpack.pl

Wymagania

Wymagania: -Doświadczenia na podobnym stanowisku -Wykształcenie wyższe -Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie -Biegła znajomość pakiety MS Office ze szczególnym naciskiem na program MS Excel, -Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych, -Doskonała organizacja pracy własnej, -Wysokie umiejętności interpersonalne, -Aktywne podejście do rozwiązywania problemów, własna inicjatywa i kreatywność.