projektpraca.eu

KIEROWCA / MAGAZYNIER

BEST PARTNER
  • Dodano: 24 lutego 2017
  • Ważna do: 12 marca 2017

Opis stanowiska pracy

? przygotowywanie towarów dla klientów, ? rozładowanie, załadowanie i rozwożenie towarów, ? przyjmowanie wyrobów do magazynu oraz sprawdzanie ich zgodności z dokumentami, ? sprawdzanie i przeliczanie stanów magazynowych, ? budowanie długoterminowych relacji z klientami

Wymagania

Idealnym kandydatem jest osoba: ? z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane), ? łatwo nawiązująca kontakty, ? dobrze zorganizowana, ? z podstawową znajomością komputera, ? posiadająca prawo jazdy kat. "B" min. 2 lata ? wykształcenie min. średnie Kandydatom oferujemy: ? samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole, ? możliwość rozwoju zawodowego i awansu, ? atrakcyjne wynagrodzenie ? prace w pełnym wymiarze czasu pracy Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".