projektpraca.eu

STAŻ: Pracownik Biurowy / Asystent(ka) Zespołu Sprzedaży

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego
  • Dodano: 23 lutego 2017
  • Ważna do: 02 marca 2017

Opis stanowiska pracy

W związku z wprowadzeniem innowacyjnego modelu organizacyjnego w 2017 roku, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Biurowy / Asystent(ka) Zespołu Sprzedaży Zakres możliwych obowiązków: - Wypełnianie i kontrola umów handlowych; - Sporządzanie zestawień, analiz, kalkulacji; - Obsługa systemu CRM; - Zarządzanie informacją; - Pisanie artykułów; - Prowadzenie działań rekrutacyjnych; - Wystawianie i kontrola faktur; - Telefoniczna obsługa Klientów; - Telefoniczne umawianie spotkań z klientami biznesowymi; - Prace biurowe, administracyjne, porządkowe; - Inne - zależne od twoich mocnych stron i umiejętności. Zapewniamy: - Gwarancję zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie stażowym dla wyróżniających się osób; - Pracę w przyjaznej atmosferze; - Szkolenia i możliwości rozwoju; - Możliwości wykorzystania swoich mocnych stron, umiejętności i pasji. Osoby kwalifikujące się prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Wymagania

To ogłoszenie kierowane jest właśnie do Ciebie jeżeli: - Jesteś ambitny/a i zdeterminowany/a - Jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę w zespole - Jesteś samodzielny i wyróżniasz się własną inicjatywą - Jesteś rozważny/a i odpowiedzialny/a - Jesteś w pełni dyspozycyjny/a i nieuzależniony/a od stałych godzin pracy - Masz otwarty umysł - Potrafisz sam sobie zorganizować pracę - Doskonalisz swoje umiejętności (również w czasie wolnym) - Mocno angażujesz się w życie firmy w której pracujesz - Dobrze posługujesz się pakietem Microsoft Office (zwłaszcza Excel) - Nie boisz się wyzwań, ani ciężkiej pracy - Potrafisz działać pod presją czasu - Masz pozytywne nastawienie do życia i ludzi - Mieszkasz do 15 km od centrum Kielc - Masz prawo do stażu z Powiatowego Urzędu Pracy