Praca dodatkowa - praca na popołudnia. Telefoniczny Doradca Biznesowy.

Call Center Inter Galactica
  • Dodano: 22 lutego 2017
  • Ważna do: 30 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za telefoniczną obsługę klientów biznesowych. Oferujemy: # stałe wynagrodzenie godzinowe - cenimy twój czas; # wysokie premie - za efekty płacimy najwięcej; # dla tych, którzy traktują pracę poważnie - realne możliwości rozwoju jako Trener, Manager, Specjalista HR; # dla tych, którzy studiują zaocznie - pracę w godzinach porannych; # dla tych, którzy studiują dziennie - elastyczny grafik oraz pracę w soboty; # dla tych, którzy lubią wstawać nieco później - pracę popołudniami; # dla tych, którzy martwią się, że nie mają doświadczenia - profesjonalne wdrożenie;

Wymagania

Wymagania: # komunikatywność, swobodne posługiwanie się językiem polskim # dobra dykcja # pozytywne nastawienie # zaangażowanie w powierzone obowiązki *Nie ma statusu studenta/ucznia? Dla Ciebie mamy umowę ze składkami ZUS. *Jesteś studentem? Super! zaoferujemy Ci elastycznym grafik abyś mógł dopasować go swoich zajęć w szkole lub na studiach.