projektpraca.eu

Aplikant Adwokacki/Radcowski

PCWO
  • Dodano: 22 lutego 2017
  • Ważna do: 26 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Kandydatom oferujemy: ? pracę na samodzielnym stanowisku merytorycznym, ? zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, ? wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, ? wsparcie i opiekę prawników z wieloletnią praktyką zawodową, ? pracę w miłej atmosferze, w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Wymagania

Kancelaria Prawna z siedzibą w Kielcach zatrudni aplikanta adwokackiego lub radcowskiego. Wymagania: - Status aplikanta, - Umiejętność sporządzania pism procesowych, opiniowania umów. -bardzo dobra znajomość KC, KPC, ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych UFG i PBUK, - Doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej; - Dyspozycyjność, - Odpowiedzialność; -umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, - Wysoka kultura osobista; - Rzetelność; - chęć podjęcia dłuższej współpracy Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko aplikant".