projektpraca.eu

1800 zł albo stawka godzinowa_WYBIERZ

CallAndMore
  • Dodano: 22 lutego 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce Godziny pracy od 8.30 do 16:30 od poniedziałku do piątku Opis stanowiska ? telefoniczna obsługa klientów indywidualnych w opraciu o nową promocję dedykowaną Tylko dotychczasowym użytkownikom Wymagania ? nastawienie na zdobywanie nowych umiejętności ? wysoka kultura wypowiedzi ? entuzjazm i optymizm w działaniu

Wymagania

Oferujemy ? zatrudnienie w ramach umowy ? wynagrodzenie stałe 1800 zł bądź stawka godzinowa ? wynagrodzenie prowizyjne ? autorski program wdrożeniowy w ramach standardów partnera ? wysoką kulturę zarządzania ? pełne wsparcie działu szkoleń przez cały okres pracy ? warsztaty z zakresu rozwoju osobistego ? szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji. Do zobaczenia :)