projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy (branża BHP)

REKRUTACJA
  • Dodano: 20 lutego 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych doradztwo w zakresie doboru i dostaw artykułów BHP kompleksowe doradztwo w zakresie sprzedawanych towarów prowadzenie prezentacji towarów na potrzeby Klienta pozyskiwanie nowych klientów w zakresie: - odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej - szkoleń BHP i PPOŻ - usług BHP i PPOŻ przygotowywanie ofert handlowych samodzielność w działaniu dbałość o pozytywny wizerunek firmy na rynku

Wymagania

Wymagania: komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętności negocjacyjne oraz zorientowanie na działanie wykształcenie min. średnie prawo jazdy kat. B doświadczenie w prowadzeniu auta biegła obsługa komputera (Word, Exel) znajomość technik sprzedaży i negocjacji umiejętność organizacji pracy i planowania wyznaczonych zadań punktualność samodzielność umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz kreatywność Oferujemy: umowę o pracę wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy) stałe wynagrodzenie plus system premii CV prosimy wysyłać drogą mailową