projektpraca.eu

Projektant samochodów w fabryce MERCEDESA AUSTRIA

Z.M.K. BAU Zakład Remontowo Budowlany
  • Dodano: 20 lutego 2017
  • Ważna do: 30 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia ZMK BAU Zakład Remontowo Budowlany o numerze 13808 obecnie dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko PROJEKTANTA SAMOCHODÓW Miejsce pracy: Austria, fabryka mercedesa w okolicach Graz WYMAGANIA: - znajomość systemu Simatic S-7 (warunek konieczny) - dyspozycyjność za około 3 tygodnie - znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny) - doświadczenie w branży automotiv OFERUJEMY: - pracę na okres 3 miesięcy - zakwaterowanie, transport bezpłatny - stawka godzinowa 20 euro netto - umowa na warunkach autriackich Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.zmkbau@gmail.com z dopiskiem projektant Austria

Wymagania

- znajomość systemu Simatic S-7 (warunek konieczny) - dyspozycyjność za około 3 tygodnie - znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny) - doświadczenie w branży automotive