projektpraca.eu

Specjalista/Agent ds. Odszkodowań

PCWO
  • Dodano: 17 lutego 2017
  • Ważna do: 26 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży odszkodowawczej, poszukuje na terenie CAŁEJ POLSKI kandydatów na stanowisko: Specjalista/Agent ds. Odszkodowań. Szczególne warunki możemy zaoferować agentom z doświadczeniem w branży odszkodowawczej oraz obecnie pozyskującym klientów na rzecz innej firmy odszkodowawczej. Zachęcamy do rozmów i negocjacji warunków współpracy.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy: - zaangażowania w aktywnym pozyskiwaniu Klientów - komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów - aktywnego prawa jazdy - doświadczenia handlowego, lub - udokumentowanej współpracy z inną firmą odszkodowawczą Nasza oferta to: - wynagrodzenie z kwotą stałą lub zaliczki Bogaty pakiet dodatkowych benefitów (m.in. karnet na siłownię, ubezpieczenie na życie, dopłaty do posiłków) - zwrot kosztów lub samochód służbowy - bezpłatne przygotowanie i materiały - dodatkowe wsparcie dla aktywnych - możliwość tworzenia własnej grupy sprzedażowej. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja Specjalista/Agent ds. Odszkodowań".