projektpraca.eu

Tokarz/Pomocnik Tokarza

Persona Direktservice
  • Dodano: 17 lutego 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Obowiązki: ? obsługa tokarki CNC ? dobór odpowiednich narzędzi ? obróbka zgodnie z dokumentacją ? kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją ? dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy

Wymagania

? minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ? wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne ? umiejętność czytania rysunków technicznych ? znajomość systemu FANUC (mile widziane) ? prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane) ? nie wymagamy znajomości języka niemieckiego Oferujemy: ? zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, z pełnym pakietem socjalnym ? atrakcyjne wynagrodzenie, regularne płatności ? długofalową współpracę ? perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ? ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek ? możliwość pracy w nadgodzinach ? zakwaterowanie na terenie Niemiec ? stałą (bezpłatną) opiekę biura Prosimy aplikować wysyłając cv mailem na adres info@persona-direktservice.pl . W tytule maila prosimy podać nr ref.: 01/2016/Tok/rybnet Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502, 533-105-666 oraz 71/307-20-88. Biuro w Polsce czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Prosimy o dopisanie do zgłoszenia następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."