projektpraca.eu

Opiekunka do Pary, ok. Kolonii.Bardzo atrakcyjna oferta

EuropaJob
  • Dodano: 17 lutego 2017
  • Ważna do: 27 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy opiekunki do małżeństwa. Podopieczny choruje na lekką demencję, innkontynencję i przyjmuje leki rozrzedzające krew. Pani porusza się z pomocą wózka, ma założony cewnik, cierpi na stwardnienie rozsiane. Potrzebna pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Dla opiekunki zagwarantowany jest własny pokój. Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Opis wszystkich ofert pracy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Życzymy Państwu powodzenia w procesie rekrutacji. Rekrutujemy osoby z całego kraju. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą, zarówno na stałe, jak i na krótszy okres czasu. Opis firmy: EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego. . Zlecenie od 27.02 na dwa miesiące również w trakcie świąt ! Stawka 1500 euro.