Doradca do zespołu sprzedażowego w punkcie PLUS i Cyfrowego Polsatu

BPO
  • Dodano: 17 lutego 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

OPIS OBOWIĄZKÓW: - Profesjonalna obsługa Klienta w oparciu o funkcjonujące standardy - Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych - Budowanie długotrwałych relacji i zapewnianie obsługi posprzedażowej Klientom - Raportowanie efektów pracy. OFERUJEMY: -Możliwość awansu - Stabilne warunki zatrudnienia - Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedażowych - Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie - Wymagane doświadczenie w pracy w branży TELEKOMUNIKACYJNEJ preferowane doświadczenie w Plusie i Cyfrowym Polsacie - Dodatkowym atutem będzie znajomość branży telekomunikacyjnej i TV sat - Umiejętność SZYBKIEGO UCZENIA SIĘ - Umiejętność PRACY POD PRESJĄ CZASU - Wysoka dyspozycyjność i zaangażowanie. PROSIMY o aplikowanie WYŁĄCZNIE osoby poważne, sumienne, odpowiedzialne i zdecydowane na Ogromną Dawkę Nauki również w formie samokształcenia (zwłaszcza osoby beż doświadczenia w branży). Amatorom i kolekcjonerom kolejnych miejsc pracy do CV DZIĘKUJEMY.