projektpraca.eu

Monter/ślusarz

PRMI PROMONTIN Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 lutego 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Zakres terytorialny pracy: zakład Arcelor Mittal Huta Sendzimira Kraków Zakres branżowy: instalacje przemysłowe (rurociągi przemysłowe) lub linie technologiczne, produkcyjne w zakresie montaży, relokacji i serwisu. Poszukujemy kandydatów na do pracy stanowisko: Monter/ślusarz OFERUJEMY: ? Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ? Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy ? Pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz w dynamicznym zespole ? Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji ? Udział w największych projektach inwestycyjnych energetyki zawodowej , hutnictwa oraz przemysłu chemicznego w Polsce ? dogodne warunki pracy ? atestowana odzież robocza i ochronna, narzędzia pracy, gwarancja przestrzegania przepisów prawa pracy oraz zasad BHP ? ciepły posiłek w ciągu dnia

Wymagania

Wymagania: ? doświadczenie zawodowe ? chęć do pracy ? prawo jazdy Kat. B ? umiejętność obsługi narzędzi monterskich: wiertarki, szlifierki, itp.