projektpraca.eu

Elektryk

Trenkwalder
  • Dodano: 14 lutego 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski Nr ref.: E/OST/1016 Obowiązki: - wykonywanie przeglądów, regulacji i napraw urządzeń elektrycznych - działania prewencyjne w celu zapewnienia ciągłości produkcji Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia pracy, - wynagrodzenie stałe + premia, - stabilną pracę w renomowanej firmie z bogatymi tradycjami hutniczymi i o globalnym zasięgu, - stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji - oferta dotyczy umowy o pracę tymczasową. Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie techniczne w zawodzie elektryka - uprawnienia do remontu i konserwacji urządzeń elektrycznych do 1kV - podstawowa wiedza z zakresu budowy urządzeń elektrycznych - umiejętność czytania schematów elektrycznych - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku