projektpraca.eu

Pomoc kuchenna

Pozi
  • Dodano: 12 lutego 2017
  • Ważna do: 19 kwietnia 2017

Opis stanowiska pracy

Nasza Restauracja powstała z połączenia doświadczeń ludzi z pasją do jedzenia i zamiłowania do sztuki kulinarnej. Szukamy ludzi którzy pomogą tworzyć atmosferę miejsca i lubią pracę z ludźmi. Poszukujemy osób ambitnych, samodzielnych, dla których praca to zarówno pasja, jak i dobrze opanowane rzemiosło. Praca w lokalu gastronomicznym na różnych stanowiskach. Oferujemy pracę w ambitnym zespole, z krótkim menu, na najlepszych produktach, możliwość rozwoju oraz dobre warunki wynagrodzenia.

Wymagania

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie : Pomoc w przygotowaniu posiłków, Dbanie o czystość na stanowisku pracy, Pomoc w innych pracach kuchennych, Oczekujemy : Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych, Dyspozycyjność, Chęć pracy, otwartość, komunikatywność, zaangażowanie,