projektpraca.eu

Szef kuchmi

Poziom Smaku
  • Dodano: 12 lutego 2017
  • Ważna do: 31 marca 2017

Opis stanowiska pracy

Nasza Restauracja powstała z połączenia doświadczeń ludzi z pasją do jedzenia i zamiłowania do sztuki kulinarnej. Szukamy ludzi którzy pomogą tworzyć atmosferę miejsca i lubią pracę z ludźmi. Poszukujemy osób ambitnych, samodzielnych, dla których praca to zarówno pasja, jak i dobrze opanowane rzemiosło. Praca w lokalu gastronomicznym na różnych stanowiskach. Oferujemy pracę w ambitnym zespole, z krótkim menu, na najlepszych produktach, możliwość rozwoju oraz dobre warunki wynagrodzenia.

Wymagania

Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych, Doświadczenia w kompleksowym zarządzaniu kuchnią oraz personelem, Umiejętność pracy w zespole , Umiejętność organizacji pracy na kuchni , Znajomość trendów i umiejętność łączenia smaków , Zamawianie towarów wg dnia następnego , Mile widziana wiedza z zakresu tworzenia menu Fit , Innowacyjność, kreatywność, pomysłowość, zaradność, Nadzór nad jakością i produkcją , Jeżeli chcesz się z nami spotkać wyślij CV na podany adres marcin@poziomsmaku.pl