projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy - drukarnia

RB PRINT Robert Bazak, Rafał Kowalski S.C
  • Dodano: 10 lutego 2017
  • Ważna do: 31 maja 2017

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań monitorowanie działań konkurencji budowanie wizerunku firmy na rynku

Wymagania

Dobra znajomość branży poligraficznej, w szczególności druku offsetowego i cyfrowego minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane własne portfolio klientów adekwatne do możliwości technologicznych Pracodawcy wytrwałość w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów wysokie umiejętności sprzedażowe, zorientowanie na klienta, znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji Oferujemy: bardzo atrakcyjny system wynagradzania/stałe miesięczne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe rozwój zawodowy udział w ciekawych projektach, możliwość kreowania rozwiązań sprzedażowych dobrą atmosferę pracy niezbędne narzędzia