projektpraca.eu

Pracownik kadrowo - płacowy

"Multipak"
  • Dodano: 07 lutego 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

ZPWP Multipak Stanowisko: Zakres obowiązków. Przygotowywanie dokumentów kadrowo ? płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy, sporządzanie i rozliczanie umów cywilno ? prawnych, sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo-płacowym,sporządzanie i przekazywanie deklaracji do US, ZUS, PFRON; naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, ewidencja czasu pracy), wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo ? płacowego, przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, przygotowywanie skierowań na badania lekarskie dla pracowników. Aplikacje można składać osobiście w siedzibie firmy Multipak przy ulicy Zakładowej 5 w Nowinach lub przesyłać pod adresem e-mail: praca@multipak.net.pl. Oferujemy: Praca w stabilnej firmie. Firma oferuje narzędzia do pracy: komputer, telefon. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Znajomość programu ENOVA