projektpraca.eu

Projektant opakowań

DS Smith Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 06 lutego 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Z dopiskiem: Jeśli dostrzegasz inspiracje tam, gdzie inni ich nie widzą, masz odwagę eksperymentować i łamać schematy oraz czerpiesz prawdziwą przyjemność z tworzenia ? to szukamy właśnie Ciebie! Opis stanowiska pracy: Jakich wyzwań możesz oczekiwać: -Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych pomysłów w zakresie opakowań -Projektowanie niestandardowych form i kreowanie oryginalnych koncepcji -Ścisła współpraca z Klientem w celu wypracowania najlepszych rozwiązań -Kreatywne wykorzystywanie najnowszych trendów i kierunków rozwoju w projektowaniu i produkcji opakowań -Doradztwo i optymalizacja procesów pakowania na liniach produkcyjnych -Wdrażanie nowych zleceń bezpośrednio do produkcji Oferta: Co zapewniamy: -Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie -Ambitne wyzwania, udział w międzynarodowych projektach -Dynamiczne środowisko pracy stymulujące do ciągłego rozwoju

Wymagania

Wymagania: Jakich kompetencji poszukujemy: -Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie z zakresu wzornictwa przemysłowego, projektowania strukturalnego opakowań, grafiki komputerowej, kierunków artystycznych) -Praktyczna znajomość i doświadczenie w pracy z programami CAD ? warunek konieczny (mile widziana znajomość ArtiosCAD) -Wysoki poziom kreatywności, myślenia koncepcyjnego, twórczego -Poczucie estetyki, zmysł artystyczny -Komunikatywność i efektywność w pracy zespołowej -Umiejętność pracy pod presją czasu -Dobra znajomość języka angielskiego -Prawo jazdy Kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych