projektpraca.eu

Operator linii produkcyjnej

Polbruk S.A.
  • Dodano: 01 lutego 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Polbruk S.A. - producent kostki brukowej poszukuje kandydatów na stanowisko: Operator linii produkcyjnej tryb pracy: zmianowy miejsce pracy: Kielce Podstawowe obowiązki: -Obsługa nowoczesnej linii technologicznej produkującej wyroby betonowe, -Naprawy i konserwacje obsługiwanych urządzeń. Oferujemy: -Zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, -Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, -Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego. Zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: marcin.goluzd@polbruk.pl lub osobiście w zakładzie: POLBRUK S.A. ul. Ściegiennego 262, 25-116 Kielce. Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na dokumentach prosimy umieścić klauzulę: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 101, poz. 926 z późn. zm. )?.

Wymagania

Oczekiwania: -Wykształcenie minimum zawodowe / techniczne, -Uprawnienia na wózki widłowe, -Wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV, (uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem), -Uprawnienia spawalnicze (mile widziane)