projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

widziszwszystko
  • Dodano: 01 lutego 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Firma widziszwszystko Limited sp.k posiada w swojej ofercie usługi satelitarnego monitorowania pojazdów- system widziszwszystko. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemu. ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ www.widziszwszystko.pl Obecnie poszukujemy pracownika na terenie Kielc. Praca w delegacji, rejon całego kraju. Dołącz do nas jako: DORADCA KLIENTA DO OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE M.IN: - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami - Dbanie o wizerunek firmy - Rozbudowanie bazy klientów W ZAMIAN OFERUJEMY: - Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub własna działalność) - Atrakcyjny system wynagrodzenia, adekwatny do uzyskanych efektów (premia) - Możliwość rozwoju oraz nabywania doświadczenia - Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole NARZĘDZIA PRACY: - Samochód służbowy - Telefon - Komputer Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Wymagania

WYMAGANIA : - Umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows) - wykształcenie m.in. średnie - Prawo jazdy kat B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdu) - Nastawienie na realizację powierzonych zadań - Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych - Wysoka kultura osobista - Umiejętność organizowania pracy własnej i zarządzania czasem - Dyspozycyjność, praca w delegacji